Print this page

Olympiády a soutěže

Soutěže a olympiády 2018/19

 

Nejlepší řešitelé soutěže INFORMATICKÝ BOBR 5. - 16. 11. 2018      

Kategorie Mini 4. – 5. třída

1. Gabriela Jenerálová         5. tř.   168 bodů

2. Fizuli Majidov                   5. tř.   156 bodů

3. Sabina Helísková              5. tř.   152 bodů

4. Karolina Němečková        4. tř.   148 bodů

5. Jakub Langer                     4. tř.   144 bodů

6. Adam Janča                      5. tř.   136 bodů

Kategorie Benjamin 6. – 7. třída

1. David Paul Bartoš           7. tř.   191 bodů

2. Tomáš Janča                     7. tř.   184 bodů

3. David Bakalář                   6. tř.   172 bodů

4. Naida Majidová               7. tř.   164 bodů

5. Viktor Velart                     7. tř.   140 bodů

6. Filip Galas                         6. tř.   139 bodů

Kategorie Kadet 8. – 9. třída

1. Nikola Mutnianová          9. tř.   135 bodů

2. Karolína Obermajerová   8. tř.   128 bodů

3. Lenka Ježová                     8. tř.   124 bodů

4. Tereza Kučerová               9. tř.   118 bodů

5. Agáta Slezáková               8. tř.    113 bodů

6. Lucie Fojtáchová              9. tř.    112 bodů

Logická olympiáda - nejlepší řešitelé naší školy - 4. - 5. třída:

1. - 5. 10. 2018

Celkem se v kategórií Kategorie A (3.-5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 11616 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 463.
V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

122.-129.

3732.-3891.

Jenerálová, Gabriela

V.

73.11

67.20

 

2.

141.-149.

4403.-4545.

Vlková, Martina

IV

68.90

61.49

 

3.

161.-167.

4846.-5030.

Durďáková, Alžběta

V.

64.79

57.50

 

4.-5.

176.-189.

5214.-5404.

Horensky, Tomáš

V

60.80

54.30

 

4.-5.

176.-189.

5214.-5404.

Jež, Marek

IV

60.80

54.30

 

6.

218.-231.

6124.-6295.

Blaha, Ondřej

4.

51.73

46.55

 

7.

274.-282.

7044.-7249.

Langer, Jakub

IV

40.17

38.49

 

8.

288.-295.

7477.-7708.

Hanáčková, Viktorie

V

37.26

34.65

 

9.-11.

323.-329.

8267.-8445.

Dlapa, Tomáš

V

29.81

28.07

 

9.-11.

323.-329.

8267.-8445.

Pavlik, Miroslav

V

29.81

28.07

 

9.-11.

323.-329.

8267.-8445.

Řezníček, David

V

29.81

28.07

 

12.

330.-333.

8446.-8672.

Sedláček, Vítězslav

V

28.62

26.33

 

Do krajského kola nikdo nepostupuje

Logická olympiáda - nejlepší řešitelé naší školy - 6. - 9. třída:

8. - 12. 10. 2018

Celkem se v kategórií Kategorie B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) do soutěže zapojilo 17156 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 1127.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

77.-82.

1519.-1604.

Ježová, Lenka

VIII

93.03

90.90

 

2.

135.-140.

2470.-2585.

Kouřilová, Věra

9

87.89

85.27

 

3.

301.-311.

4999.-5218.

Vlčnovský, Adam

9

72.94

70.23

 

4.

312.-325.

5219.-5437.

Janča, Tomáš

VII

71.83

68.95

 

5.

336.-358.

5648.-5946.

Slavíčková, Sabrina

9

69.30

66.22

 

6.

394.-413.

6497.-6783.

Obermajerová, Karolína

VIII

64.29

61.30

 

7.

414.-425.

6784.-7021.

Helísek, Matěj

VIII.

62.87

59.77

 

8.-9.

464.-487.

7545.-7847.

Kučerová, Tereza

9

57.90

55.15

 

8.-9.

464.-487.

7545.-7847.

Mikuláštíková, Aneta

VI

57.90

55.15

 

10.

507.-526.

8176.-8511.

Bartoš, David Paul

VII

54.26

51.37

 

11.

527.-546.

8512.-8820.

Valášek, Tibor

VI

52.48

49.49

 

12.

547.-562.

8821.-9081.

Hanáček, Dominik

9

50.89

47.83

 

13.

563.-576.

9082.-9331.

Jahoda, Štěpán

devátá

49.56

46.34

 

14.-16.

600.-629.

9650.-10009.

Fojtáchová, Daniela

VII

45.56

42.71

 

14.-16.

600.-629.

9650.-10009.

Horenský, Martin

VIII

45.56

42.71

 

14.-16.

600.-629.

9650.-10009.

Mrázková, Denisa

VII

45.56

42.71

 

17.-18.

630.-652.

10010.-10382.

Karlík, Aleš

VII

43.21

40.57

 

17.-18.

630.-652.

10010.-10382.

Vlk, David

VII

43.21

40.57

 

Do krajského kola nikdo nepostupuje

Přírodovědný klokan (8. - 9. tř.) - nejlepší řešitelé naší školy:

10. 10. 2018

POŘADÍ JMÉNO BODŮ
1 Mutnianová Nikola 51
2 Helísek Matěj 48
3 Kovářová Elena 46
4 Kučerová Tereza 45
5 Horenský Martin 44
6. - 7. Vlková Nela 43
6. - 7. Jenerálová Kristýna 43