Print this page

Olympiády a soutěže

Soutěže a olympiády 2018/19

Logická olympiáda - nejlepší řešitelé naší školy - 4. - 5. třída:

1. - 5. 10. 2018

Celkem se v kategórií Kategorie A (3.-5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 11616 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 463.
V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

122.-129.

3732.-3891.

Jenerálová, Gabriela

V.

73.11

67.20

 

2.

141.-149.

4403.-4545.

Vlková, Martina

IV

68.90

61.49

 

3.

161.-167.

4846.-5030.

Durďáková, Alžběta

V.

64.79

57.50

 

4.-5.

176.-189.

5214.-5404.

Horensky, Tomáš

V

60.80

54.30

 

4.-5.

176.-189.

5214.-5404.

Jež, Marek

IV

60.80

54.30

 

6.

218.-231.

6124.-6295.

Blaha, Ondřej

4.

51.73

46.55

 

7.

274.-282.

7044.-7249.

Langer, Jakub

IV

40.17

38.49

 

8.

288.-295.

7477.-7708.

Hanáčková, Viktorie

V

37.26

34.65

 

9.-11.

323.-329.

8267.-8445.

Dlapa, Tomáš

V

29.81

28.07

 

9.-11.

323.-329.

8267.-8445.

Pavlik, Miroslav

V

29.81

28.07

 

9.-11.

323.-329.

8267.-8445.

Řezníček, David

V

29.81

28.07

 

12.

330.-333.

8446.-8672.

Sedláček, Vítězslav

V

28.62

26.33

 

Do krajského kola nikdo nepostupuje

Logická olympiáda - nejlepší řešitelé naší školy - 6. - 9. třída:

8. - 12. 10. 2018

Celkem se v kategórií Kategorie B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) do soutěže zapojilo 17156 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 1127.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

77.-82.

1519.-1604.

Ježová, Lenka

VIII

93.03

90.90

 

2.

135.-140.

2470.-2585.

Kouřilová, Věra

9

87.89

85.27

 

3.

301.-311.

4999.-5218.

Vlčnovský, Adam

9

72.94

70.23

 

4.

312.-325.

5219.-5437.

Janča, Tomáš

VII

71.83

68.95

 

5.

336.-358.

5648.-5946.

Slavíčková, Sabrina

9

69.30

66.22

 

6.

394.-413.

6497.-6783.

Obermajerová, Karolína

VIII

64.29

61.30

 

7.

414.-425.

6784.-7021.

Helísek, Matěj

VIII.

62.87

59.77

 

8.-9.

464.-487.

7545.-7847.

Kučerová, Tereza

9

57.90

55.15

 

8.-9.

464.-487.

7545.-7847.

Mikuláštíková, Aneta

VI

57.90

55.15

 

10.

507.-526.

8176.-8511.

Bartoš, David Paul

VII

54.26

51.37

 

11.

527.-546.

8512.-8820.

Valášek, Tibor

VI

52.48

49.49

 

12.

547.-562.

8821.-9081.

Hanáček, Dominik

9

50.89

47.83

 

13.

563.-576.

9082.-9331.

Jahoda, Štěpán

devátá

49.56

46.34

 

14.-16.

600.-629.

9650.-10009.

Fojtáchová, Daniela

VII

45.56

42.71

 

14.-16.

600.-629.

9650.-10009.

Horenský, Martin

VIII

45.56

42.71

 

14.-16.

600.-629.

9650.-10009.

Mrázková, Denisa

VII

45.56

42.71

 

17.-18.

630.-652.

10010.-10382.

Karlík, Aleš

VII

43.21

40.57

 

17.-18.

630.-652.

10010.-10382.

Vlk, David

VII

43.21

40.57

 

Do krajského kola nikdo nepostupuje

Přírodovědný klokan (8. - 9. tř.) - nejlepší řešitelé naší školy:

10. 10. 2018

POŘADÍ JMÉNO BODŮ
1 Mutnianová Nikola 51
2 Helísek Matěj 48
3 Kovářová Elena 46
4 Kučerová Tereza 45
5 Horenský Martin 44
6. - 7. Vlková Nela 43
6. - 7. Jenerálová Kristýna 43