Print this page

2011/12

Úspěchy v  soutěžích a olympiádách školního roku 2011/2012

Matematický klokan - mezinárodní soutěž  - celostátní měřítko - Alice Mikesková (3.tř.) - 1. místo - kategorie Cvrček


Cestou dvou bratří
- celostátní výtvarná soutěž - 2. kategorie - Klára Velecká (4.tř.) - 1. místo

Pohár vědy 2012- Koumes - KMD "Dařbujáni" - 3. kategorie - postup do republikového kola

Udržitelná energie pro všechny
-
celostátní výtvarná soutěž - 1. kategorie - Stanislav Patlevič (4.tř.) - 3. místo


Dopravní soutěž mladých cyklistů - krajské kolo ve Valašském Meziříčí - Michaela Kučerová (5.tř.) - 1. místo, družstvo mladších žáků 4. místo

Mládí kraje-
krajská soutěž - literární část - 1. kategorie - Ivana Hefková (7.tř.) - 3. místo

Dopravní soutěž školních družin
-
okrskové kolo - 3. místo

Dopravní soutěž mladých cyklistů
-
okresní kolo - družstvo mladších žáků - 1. místo - postup do krajského kola

Dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo - Jakub Kučera (7.tř.) - 1. místo

Atletický čtyřboj - okresní kolo - družstvo mladších žákyň - 3. místo

Zelená stezka - Zlatý list
- krajské kolo Valašské Meziříčí - družstvo Kudlanky - mladší katagorie - 4.-5. místo

Zelená stezka - Zlatý list - krajské kolo Valašské Meziříčí - družstvo Kuřátka - starší kategorie - 7. místo

Olympiáda v českém jazyce
-
krajské kolo
Lukáš Tomek (9.tř.) - 7.-9. místo

Fyzikální olympiáda - krajské kolo
- Jan Rajnoha, 9.tř. - skvělé 4.-5. místo v silné konkurenci  žáků převážně z gymnázií, nejlepší výsledek ze žáků základních škol
foto zde

 

Fyzikální olympiáda - okresní kolo
Pavla Mikesková (8.tř.) - 4. místo
Jan Rajnoha (9.tř.) - 5.-6. místo - postup do krajského kola

Matematická olympiáda - okresní kolo
Pavla Mikesková (8.tř.) - 9. místo
Karolína Rajnohová (7.tř.) - 12.-15. místo

SUDOKU - okresní kolo
kategorie A: Alice Mikesková (3.tř.) 7.-9. místo
kategorie B: Kateřina Gajdůšková (5.tř.) - 13. - 15. místo. Klára Velecká (4.tř.) - 16. - 18. místo

Matematický klokan
-
výsledky za okres Uherské Hradiště
Alice Mikesková (3.tř.) - kategorie Cvrček  - 1.-14. místo (všichni shodný počet bodů)
Jan Rajnoha (9.tř.) - kategorie Kadet - 1. místo

Biologická olympiáda
- okresní kolo
Iveta Gajdůšková
(9.tř.) - 6. místo
Pavla Mikesková (8.tř.) - 15.-16. místo

Pod modrou oblohou
(mezinárodní výtvarná soutěž - na PC)
Aneta Luksová
(7. tř.) - skvělé 2. místo!
Reportáž České televize od 14. minuty 40.s zde

Pythagoriáda 5. tříd - okresní kolo
Kateřina Gajdůšková (5.tř.) - 9.-12. místo

Olympiáda v českém jazyce
- okresní kolo
Lukáš Tomek (9.tř.) - 3. místo - postup do krajského kola
Veronika Sedláčková (9.tř.) - 6.-9. místo

Zazpívej, slavičku 2012
- okrskové kolo
Lucie Němečková (1.tř.) - postup do okresního kola

Recitační soutěž - okrskové kolo
Alice Mikesková (3.tř.) - 3. místo

Talentová soutěž ve výpočetní technice - okresní kolo
Jan Rajnoha (9.tř.) - 1. místo
Tomáš Vráždil (9.tř.) - 3. místo

Talentová soutěž psaní na PC - okresní kolo
Veronika Sedláčková (9.tř.) - 1. místo

Matematická olympiáda 5. tř.
-
okresní kolo
Kateřina Gajdůšková - 1.-2.  místo

Paletka 2012- výtvarná soutěž ŠD - okrskové kolo
Darina Důbravová (3.tř.) - 2. místo

Logická olympiáda
-
celostátní finále
Lukáš Tomek, 9.tř. - skvělé 10. místo!

Bible a my - okresní kolo
Jan Rajnoha, 9.tř., 3. místo, postup do ústředního kola (1. 3. 2012 Biskupské gymnázium Brno)

MUDRC 2011 - republiková soutěž AMD ČR
Dařbujáni - 3. místo

BRLOH
-
celostátní internetová soutěž pořádaná Přirodovědeckou fakultou Masarykovy univerzity Brno
náš tým Kompláci se umístil na 27. místě (celkem 151 týmů)

Týká se to také tebe - mezinárodní výtvarná soutěž
Natálie Galasová (4. tř.) - 3. místo

Logická olympiáda krajské kolo
Lukáš Tomek, 9.tř., postup do celostátního kola (finalisté zde, výsledek v kraji zde)

Diplomy  najdete ve školní fotogalerii
Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.