Print this page

2012/13

Významné úspěchy v soutěžích a olympiádách školního roku 2012/2013

Cestou dvou bratří - mezinárodní výtvarná soutěž - Jana Juráková (4.tř.) - 3. místo, Linda Karlíková (4.tř.) - 7. místo

Plavecký přebor škol regionu Uherský Brod - celkové pořadí - 3. místo, štafeta 3x25m prsa - 1. místo, štafeta 3x25m volný způsob - 3. místo
Adam Jurák (1.tř.) - 2. místo - 25m prsa, Lucie Miklová (1.tř.) - 3. místo - 25m prsa, Martin Horenský (2.tř.) - 3. místo - 50m prsa, Radek Dalajka (4.tř.) - 3. místo - 50m volný způsob

O pohár starosty města Uherský Brod
- Radim Sukup (4. tř.) - 1. místo - běh 60 m, Eliška Kadlčková (5.tř.) - 2. místo - skok daleký

Týká se to také tebe
- mezinárodní výtvarná soutěž - Eliška Kadlčková, Nikola Mošťková (5.tř.) - 3. místo

Atletický čtyřboj
- okresní kolo - 3. místo

Máme rádi přírodu - celostátní literární soutěž - Nikola Tomková - 2. místo

Zelená stezka - Zlatý list - krajské kolo přírodovědné soutěže - družstvo Kudlanky 3. místo, družstvo Kuřátka 5. místo

Mc Donald´s Cup (fotbal) - okresní kolo - starší žáci - 3. místo

Dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo - mladší žáci: Matěj Řezníček, Dušan Kratochvíl, Tereza Vlková, Michaela Kučerová - 3. místo
- starší žáci: Jakub Kučera, Bronislav Sedláček, Natálie Valášková, Lenka Lukašíková - 3. místo
- jednotlivci: Lenka Lukašíková -1. místo

Lidice 2013 - mezinárodní výtvarná soutěž - Klára Velecká (5. tř. ) a Michaela Kučerová (6. tř.) - čestná uznání

Matematická olympiáda
6.tř.
- okresní kolo - Kateřina Gajdůšková (6.tř.) - 1.-2. místo

Matematická olympiáda 8.tř. - okresní kolo - Jakub Kučera (8.tř.) - 11. - 12. místo

Pod modrou oblohou
- mezinárodní výtvarná soutěž na PC - II. kategorie - Pavla Mikesková (9.tř.) - 1. místo

Fyzikální olympiáda - okresní kolo - kategorie F - Karolína Rajnohová (8.tř.) - 1. místo

Fyzikální olympiáda
- okresní kolo- kategorie E - Pavla Mikesková (9.tř.) - 12. místo

Zazpívej, slavíčku 2013
- výběrové kolo - Lucie Němečková, 2. tř. - postup do finále 39. ročníku

Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo - Pavla Mikesková (9.tř.) - 6.-8. místo

Zelená planeta - mezinárodní literární soutěž - Jan Knechtl (4.tř.) - 2. místo

(Omlouváme se, že vzhledem k technickým problémům nejsou dosud zveřejněny všechny výsledky, tak jak  byly od počátku publikovány. Postupně doplňujeme.)

O daších soutěžích a olympiádách, školních kolech aj. se dočtete v jednotlivých sekcích této záložky.