Print this page

2013/14

O

Úspěchy našich žáků v olympiádách a soutěžích v tomto školním roce

Plavecké závody žáků 1. stupně -  přebor regionu Uherskobrodsko - Ladislav Knap(5.tř.) - 50 m volný způsob - 1. místo, Martin Horenský (3.tř.) - 50m volný způsob - 1. místo, štafeta žáků 2. třídy - 2. místo, štafeta žáků 3. třídy - 3. místo, štafeta žáků 5. třídy - 3. místo, celkově 3. místo v pořadí škol

Cestou
 dvou bratří - mezinárodní výtvarná soutěž - Antonín Mičker (4.tř.) - 1. místo, Jana Juráková (5.tř.) - 2. místo

Týká se to také tebe - mezinárodní výtvarná soutěž - Sabrina Slavíčková (4.tř.) - 3. místo

Zelená planeta -  mezinárodní literární soutěž - Alice Mikesková (5.tř.) - 3. místo

Zvířátko, které mám moc rád(a) - výtvarná soutěž - Alžběta Durďáková (MŠ) - zvláštní cena za nápad, Tomáš Janča (2.tř.) - zvláštní cena za krásné zpracování)

O pohár starosty Uh. Brodu - atletické závody pro žáky 1. stupně - Radek Dalajka (5.tř.) - běh 60m - 1. místo, skok do dálky - 2. místo, Adam Jurák (2. tř.) - skok do dálky - 1. místo

Archimediáda
 - okresní kolo - Kateřina Gajdůšková (7.tř.) - 1. místo

Zlatý
 list - - krajské kolo - družstvo Kudlanky - mladší kategorie - 6. místo

Zlatý list - krajské kolo - družstvo Kuřátka - starší kategorie - 8. místo

Malování na PC
 - okresní kolo - Klára Velecká (6.tř.)  3.-5. místo 

Lidice 2014 - mezinárodní výtvarná soutěž - Jana Juráková, Alice Mikesková, Adam Rajnoha (5.tř.) - čestné uznání

Pythagoriáda - okresní kolo - Kateřina Gajdůšková (7.tř.) - 2.-4. místo

Pythagoriáda - okresní kolo - Alice Mikesková (5.tř.) - 3.-12. místo

Matematická olympiáda - okresní kolo - Klára Velecká (6.tř.) - 3.-8. místo, Kateřina Gajdůšková (7.tř.) - 2.-6. místo

Zlatý list okresní kolo - družstvo Kudlanky  - 1. místo - postup do krajského kola ve Valašském Meziříčí

Zlatý list - okresní kolo - družstvo Kuřátka - 2. místo - postup do krajského kola ve Valašském Meziříčí

Poznej a chraň 2014 - oblastní kolo Uherské Hradiště - Jana Juráková, Alice Mikesková, Adam Rajnoha (5.tř.) - 3. místo

Soutěž modelů aut - Jakub Kučera (9.tř.), Roman Hlavín (8.tř.) - 1.místo

Recitační
 soutěž - okrskové kolo - Alice Mikesková (5.tř.) - 3. místo - postup do okresního kola

Utíkej! Rychle utíkej!literární soutěž - Aneta Luksová (9.tř.) - 2. místo, Jana Buráňová (9.tř.) - zvláštní ocenění

Podoby víry očima dětí - Muzeum J.A.K. Komenského v Uh. Brodě
Cena porotyLucie Fojtáchová (4.tř.), Dominik Hanáček (4.tř.) - 2. kategorie
Cena návštěvníkůAlice Mikesková (5.tř.) - 2. kategorie, Dominika Patlevičová - 3. kategorie
Cena internetuSabrina Slavíčková (4.tř.) - 2. kategorie, Karolína Rajnohová (9.tř.) - 3. kategorie

Bible a my - okresní kolo - Alice Mikesková (5.tř.) - 2. místo (postup do ústředního kola)