Print this page

2014/15

Významné úspěchy našich žáků v olympiádách a soutěžích v tomto školním roce

Cestou dvou bratří - celostátní výtvarná soutěž - Tereza Kučerová (5.třída) - 3. místo

Týká se to také tebe
 - 
celostátní literární soutěž - Nela Vlková (5.třída) - 1. místo(kat. 3.-5. třída), Kateřina Gajdůšková (8. třída) - 1. místo (kat. 8.-9.tř.)

O pohár starosty Uherského Brodu - atletická soutěž - Tereza Kučerová (5.třída) 1. místo běh 60m, Daniela Fojtáchová (3.třída) - 4. místo běh 60m 

Atletický čtyřboj - Uherský Brod - 1. místo - starší žákyně (Valášková, Lukašíková, Píšková, Kučerová, Marášková) - postup do krajského kola

Sudoku - okresní kolo - Tereza Vlková (7. třída) - 3. místo

Řemesla dnes a před 100 lety - celostátní výtvarná soutěž - Tereza Kučerová, Štěpán Jahoda (5. třída) - čestné uznání

Zlatý list
 - krajské kolo - 
mladší žáci - Alice  Mikesková, Jana Juráková, Jan Knechtl, Tadeáš Řezníček, Radim Sukup a Adam Rajnoha (všichni 6. třída) -  2. místo

starší žáci Ondřej  Zálešák (7.tř), Michaela Kučerová (8. tř.) a žáci z 9. třídy:  Lenka Lukašíková, Dominika Patlevičová, Alžběta Marášková a Filip Slezák -  7. místo

Pythagoriáda - okresní  kolo - Alice Mikesková (6. třída) - 1. místo

Pythagoriáda - okresní kolo - Kateřina Gajdůšková (8. třída) - 3. - 5. místo

Matematická olympiáda -  okresní kolo - Alice Mikesková (6.třída) - 1. místo

Memoriál Mgr. Milana Lásky v basketbalu - starší děvčata 1. místo, starší chlapci 5. místo

Mc Donalds Cup - okrskové kolo Uh. Brod - žáci 1. stupně 5. místo

Výtvarná soutěž v PC - okresní kolo - Jana Juráková (6. třída) - 1. místo 

Fyzikální olympiáda - okresní kolo - Kateřina Gajdůšková (8.třída) - 5. místo

Poznej a chraň
 - 
okresní kolo - Alice Mikesková, Jan Knechtl a Tadeáš Řezníček (6.tř.) - 3. místo. Postupují do krajského kola.
Ondřej Zálešák, Radim Sukup a Jana Juráková - 5. místo

Olympiáda v českém jazyce
 - 
okresní kolo - Nikola Tomková (9.třída) - 4.-5. místo

Soutěž ve výpočetní technice
 - okresní kolo - 1. místo Filip Zemánek (7.třída), 2. místo Tadeáš Řezníček (6. třída), 3. místo Ladislav Knap (6. třída)

Utíkej, rychle utíkej - literární soutěž - Čestné uznání Nikola Tomková (9. třída)

 Chrám sv. Víta - česko - slovenská výtvarná soutěž - Alice Mikesková (6. třída) - Cena poroty (v 2. kategorii)

Cena (2. kategorie) za soubor linorytů - Jana Juráková, Linda Karlíková, Tereza Kučerová, Sabina Slavíčková, Kamila Juráková, Veronika Buráňová, Kateřina Juráková, Věra Kouřilová
Cena poroty (3. kategorie) 
za soubor linorytů - Jiří Buráň, Tereza Vlková, Natálie Galasová, Eliška Kadlčková, Dominika Patlevičová, Adam Kazík, Nikola Mošťková, David Mahdal, Klára Velecká