Print this page

2015/16

Nejvýznamnější úspěchy našich žáků v olympiádách a soutěžích v tomto školním roce

Plavecké závody 1. - 5. tř. 

Tibor Valášek 3. tř. - 2. místo v plavání jednotlivců

Archimediáda okresní kolo

Alice Mikesková 7.tř. - 2. místo

 Pythagoriáda - okresní kolo

Alice Mikesková 7. tř. - 3. - 4. místo

Zelená stezka - zlatý list krajské kolo 24. 5. 2016

tým: R. Sukup 7. tř., J. Knechtl 7. tř., J. Juráková 7. tř., A. Mikesková 7. tř.,         O. Zálešák 8. tř., M. Kučerová 9. tř. - 2. místo

Dopravní soutěž  okresní kolo

skupina starší žáci: 7. tř. - Radek Dalajka, 8. tř. -  Jakub Slavíček, Eliška Kadlčková, Tereza Vlková - 2. místo

V pořadí jednotlivců Eliška Kadlčová 8. tř. - 2. místo

 Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

 Medaile škole za kolekci grafiky:

Hanáček Dominik 6. tř., Juráková Kamila 7. tř., Juráková Kateřina Prakš. 7. tř., Kučerová Tereza 6. tř., Mičker Antonín 6. tř.

Zazpívej slavíčku - pěvecká soutěž 1. kolo Uh. Brod

Tomáš Janča 4. tř. - postup do 2. kola, reprezentoval školu 17. 4.  na 41.ročníku oblastní přehlídky dětských zpěváčků lidových písní v Uh. Hradišti

Soutěž Okno do světa - malování na PC (téma duha) organizuje ZŠ Komenského Zlín, účastní se školy z celého Zlínska

kategorie 2. stupeň - Jana Juráková 7. tř. - 1. místo

kategorie 4. - 5. třída - Lenka Ježová 5. tř. - 2. místo

Mc Donalďs Cup 26. 4. 2016 Uh. Brod

4. tř.: A. Jurák, A. Karlík, D. Horenský, V. Varaďa

5. tř.: M. Buráň, J. Dlapa, M. Helísek, M. Jelínek, K. Jenerálová

skupina postup na okresní finále

Memoriál pana Mgr. Milana Lásky v basketbalu 27. 4. 2016 Uh. Brod

9. tř.: K. Chmelová, M. Kučerová, K. Píšková, A. Rubešová

8. tř.: E. Kadlčková, N. Mošťková, K. Velecká, E. Viceníková, T. Vlková

skupina 2. Místo

Olympiáda v českém jazyce - krajské kolo - Kateřina Gajdůšková (9. třída)        -                                                                                   2. místo

Fyzikální olympiáda - okresní kolo - Ondřej zálešák (8.třída) - 3. místo

Nasloucháme naší zemi - literární soutěž - Alice Mikesková (7. třída) - 2. místo (práce zasílány z ČR a SR)

Matematický klokan - Kateřina Gajdůšková - 8. místo v okrese Uh. Hradiště

Matematická olympiáda - okresní kolo - Kateřina Gajdůšková (9. třída) - 1. místo

                                                            Ondřej Zálešák (8. třída) - 2. místo

                                                            Alice Mikesková (7. třída) - 3. místo

Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo - Kateřina Gajdůšková (9. třída) -                                                                                                     2. - 3.  místo

Talentová soutěž v psaní na PC - Kateřina Gajdůšková (9. třída) - 1. místo

Talentová soutěž ve výpočetní technice - Jakub Kouřil (9. třída) - 1. místo, Filip Zemánek (8. třída) - 2. místo, Dušan Kratochvíl (9. třída) - 3. místo

Okrskové kolo recitační soutěže v Uh. Brodě - Radka Gajdůšková (1. třída) -                 1. místo v nulté kategorii, Karolína Němečková (1. třída) - cena poroty