Print this page

2010/11

Prohlédněte si  výborné výsledky našich žáků v olympiádách a soutěžích!

V jednotlivých záložkách vlevo naleznete umístění našich žáků, výsledkové listiny a také texty zadání olympiád a soutěží nebo odkazy, kde je najdete.

Přehled významných úspěchů našich žáků v soutěžích a olympiádách
(více v jednotlivých záložkách)

Požární ochrana očima dětí - Eliška Kadlčková (3.tř.) - 1. místo v okrese Uh. Hradiště, Kamila Nevařilová (7.tř.) - 2.místo v okrese Uh. Hradiště, Eliška Kadlčková - 3. místo ve Zlínském krajiCestou dvou bratří - celostátní výtvarná soutěž - Jiří Buráň (3.tř.) - 10. místo
"O pohár starosty města Uh. Brod" - atletika žáků 1.st. -
4x 1. místo, 2x 2. místo
BRLOH - internetová logická hra
-
tým Kompláci - 16. místo v rámci republiky, nejlepší tým ze Zlínského kraje (organizuje Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity Brno)
Výtvarná soutěž Moje rodina (Městská knihovna Uherský Brod)
-
1. místo školní družina
Olympiáda ŠD
(Uherský Brod) -
5x 2. místo, 1x 3. místo
Přebor regionu v plavání o putovní pohár Plavecké školy Uherské Hradiště- 1x vítězství, 2x 2. místo, 3x 3. místo
ve fotogalerii diplomy,foto ze závodů a přehled úspěšných závodníků
Velká plakátová
bitva o startovní rošt -
výtvarná soutěž Automotodromu Brno - 2. místo
o soutěži více zde



Olympiáda žáků 1. stupně v atletice (Uherské Hradiště)
-
4x zlato, 4x stříbro a 2x bronz - ve fotogalerii diplomy, foto z akce
Fyzikální olympiáda
- krajské kolo - Tomáš Gajdůšek (9.tř.) - 2. místo
Mc Donald´s Cup (malá kopaná) - okresní kolo - mladší žáci - 2. místo
Mládí kraje - Architektura a Pop - výtvarná disciplína - kategorie A - Aneta Heinrichová - 1. místo (výsledková listina zde)
Zelená stezka - Zlatý list (starší kategorie) -
krajské kolo přírodovědně - ekologické soutěže - 2. místo
Memoriál Mgr. Milana Lásky v basketbalu žáků -
kategorie starší žáci 2. místo, kategorie mladší žáci 3. místo
Zelená stezka - Zlatý list (mladší kategorie) -
krajské kolo přírodovědně-ekologické soutěže - 2. místo (Alžběta Marášková, Lenka Lukašíková, Filip Slezák, Dušan Kratochvíl, Michaela Kučerová, Karolína Rajnohová) - Tv reportáž o akci zde
Pythagoriáda
-
krajské kolo - Jan Rajnoha - 8.-10. místo, Lukáš Tomek - 16.-22. místo
Jak si hraju aneb Můj báječný svět her a hraček - celostátní výtvarná soutěž- mezi nejlepších 100 prací ze 7 022 byly vybrány i obrázky Kamily Jurákové (2. tř.), Natálie Galasové (3. tř.) - 3. místo a Elišky Kadlčkové (3. tř.).Konečné výsledky zde a popis soutěže spolu s katalogem 100 vybraných prací a natočenou reportáží z akce zde

Matematická olympiáda - krajské kolo - Tomáš Gajdůšek - 2. místo
Fyzikální olympiáda - okresní kolo - Tomáš Gajdůšek (9.tř.) - 2. místo, Jan Rajnoha (8.tř.) - 10. místo
Poznej a chraň - oblastní kolo - 1. místo (Alžběta Marášková, Michaela Kučerová, Filip Slezák)
Rubikon - oblastní kolo - družstvo 8. třídy - 2. místo
Matematický klokan - výsledky okresu Uherské Hradiště:
kategorie Cvrček (2. a 3.tř.) - Klára Velecká - 3. místo
kategorie Kadet (8. a 9.tř.) - Tomáš Gajdůšek - 1. místo
Výsledky za Zlínský kraj:
kategorie Kadet (8. a 9. třída) - Tomáš Gajdůšek - 2. místo
Biologická olympiáda, kateg. C
- okresní kolo - Iveta Gajdůšková - 3. místo
Matematická olympiáda - okresní kola:
6. třída: Karolína Rajnohová - 7. místo
8. třída: Jan Rajnoha - 1. místo
Veronika Sedláčková - 2. - 7. místo
Soutěž Sapere
- okresní kolo - 2. místo


Pro porovnání výsledků našich žáků s jinými v jednotlivých záložkách najdete i výsledkové listiny soutěží a olympiád s umístěním všech účastníků a jejich získané počty bodů, které škole poskytl organizátor soutěže. Získané diplomy a ocenění si prohlédněte ve fotogalerii.