Logická olympiáda - školní kolo

Nejlepší řešitelé naší školy (do krajského kola nikdo nepostupuje)

Kategorie A (3. - 5. ročník ZŠ) (1. - 7. 10. 2019)

Celkem se v kategorii A (3. - 5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 13843 řešitelů, z toho v našem kraji 491.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída




1.

90.-94.

2546.-2671.

Langer, Jakub

5.třída




2.

259.-268.

7540.-7743.

Špoková, Jana

5




3.

269.-274.

7744.-7908.

Blaha, Ondřej

5




4.

275.-278.

7909.-8044.

Vlk, Tomáš

4.




5.

299.-302.

8850.-8972.

Zálešáková, Šárka

5.





Kategorie B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) (8. – 14. 10. 2019)

Celkem se v kategorii B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) do soutěže zapojilo 20188 řešitelů, z toho v našem kraji 1181.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída




1.-2.

305.-314.

5599.-5778.

Bakalář, David

7.




1.-2.

305.-314.

5599.-5778.

Bartoš, David Paul

8.




3.

386.-400.

7201.-7409.

Mrázková, Denisa

8.




4.

401.-424.

7410.-7712.

Mikuláštíková , Aneta

7.




5.

442.-466.

8004.-8293.

Ježová, Lenka

9.




6.

467.-482.

8294.-8554.

Jenerálová, Kristýna

9.




Mgr. Pavlína Gajdůšková





​​​​​​​Přírodovědný klokan

Nejlepší řešitelé naší školy:

1. Horenský Martin – 9. tř. – 79 bodů

2. Bartoš David Paul – 8. tř. – 74 bodů

3. Kovářová Elena – 9. tř. – 74 bodů

Mgr. Pavlína Gajdůšková


Atletický čtyřboj

Dne 18. září jsme se zúčastnili Atletického čtyřboje "0 pohár starosty města Uherské Hradiště" za účasti 15 škol z okresu. Ve vytrvalostním běhu, sprintu, skoku dalekém a hodu kriketovým míčkem soutěžilo 155 žáků.

3. místo: Jakub Dlapa (800 m)

4. místo: Jakub Dlapa (čtyřboj)

4. místo: Jakub Dlapa, Adam Jurák, Martin Horenský (nejstarší týmová kategorie chlapců)

6. místo: Daniela Fojtáchová (60 m)

6. místo: Jakub Dlapa (skok daleký)

Mgr. Ivo Frolec


​​​​​​​Sprinterský víceboj

Dne 24. září jsme se zúčastnili Sprinterského víceboje v Uherském Brodě. Žáci soutěžili v závodech na 40, 50 a 60 metrů.

1. místo: Daniela Fojtáchová (nejstarší kategorie děvčat)

3. místo: Jakub Dlapa, Martin Horenský, Marek Buráň, Adam Jurák (nejstarší týmová kategorie chlapců)

5. místo: Aleš Karlík (starší kategorie chlapců)

7. místo: Jakub Dlapa (nejstarší kategorie chlapců)

8. místo: Darina Mrázková (nejmladší kategorie děvčat)

Mgr. Ivo Frolec