Vážení rodiče a strávníci,

v rámci zkvalitňování služeb jídelny Vám nabízíme novou službu Objednávání stravy internetem.

Aplikace Strava.cz Vám umožní přihlašovat (zelené zaškrtnutí) či odhlašovat stravu („vykliknutí“ zaškrtnutí) prakticky odkudkoli a kdykoli – z počítače, chytrého mobilního telefonu nebo tabletu. Vše bez nutnosti osobního nebo telefonického kontaktu vedoucí školní jídelny. Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem.

V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě, stavu Vašeho konta. Můžete také sledovat historii Vašich objednávek a plateb za stravu.

Na jídelníčku vždy najdete informaci o alergenech obsažených v konkrétních pokrmech.

Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety můžete zdarma stáhnout na Google Play nebo Appstore, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz

Strava.cz umožňuje:

• objednávat a odhlašovat stravu kdykoli a odkudkoli
  • zobrazit aktuální informace o stavu konta
  • získat okamžitý přehled o platbách
  • prohlížet přehledy o vydané stravě
  • zjistit historii objednávek
  • komunikovat se školní jídelnou z aplikace

Věřím, že tato aplikace bude pro svou dostupnost, jednoduchost a přehlednost pro všechny přínosem. Zkušební provoz zahajujeme 6. června 2023. Podrobnosti najdete ZDE

Marcela Chmelová, ředitelka školy

------------------------------------

Metodika "Nutriční doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR ke spotřebnímu koši" (3,83 MB)