INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY:

Milí rodiče,

vzhledem k stálému uzavření školky jsme si pro Vás připravily „Nápadníček činností“ pro Vaše děti. V žádném případě nechceme organizovat Váš čas nebo Vás zaplavit úkoly, kterých jistě v této nelehké době máte spoustu. Chceme Vám spíše nabídnout aktivity a činnosti, jak děti zabavit a zpestřit čas s nimi. Je na každém z Vás, zda této nabídky využijete nebo ne. Berte tuto nabídku jako čistě dobrovolnou pomoc od nás k Vám a Vašim dětem. Věřte, že i nám se po dětech stýská a nebýt této nelehké situace, i my bychom se rády vrátily do zajetých kolejí v naší školce.

Jak to bude probíhat? Cca 2x týdně zveřejníme na naší FB skupince rodičů aktivity a činnosti, které budou lehce kopírovat téma, kterému bychom se ve školce věnovaly. V případě, že nemáte FB nebo dáváte přednost emailové komunikaci a máte o „Nápadníček“ zájem, napište nám vaši emailovou adresu a my Vám ho budeme posílat do vašich emailových schránek. Průběh nebo výsledek činností nám můžete vyfotografovat a poslat na email. Budeme za ně rády a fotografie poté zveřejníme na FB skupince rodičů.

S přáním pevného zdraví

paní učitelky MŠ Prakšice

kontakt: michalcikova@zspraksice.cz

tel.: 777 226 175

Další info:

1. Platba za školné proběhne až po skončení uzavření školky a to v úměrné výši, dle vyhlášky, vzhledem k uzavření MŠ.
  2. Připomínáme rodičům, že mají možnost čerpat ošetřovné. Potvrzení o uzavření MŠ k žádosti o ošetřovné bude vydáno po domluvě s paní ředitelkou školy.                                                   Kontakt: reditel@zspraksice.cz                                                                                                               tel.: 572 672 250

V případě dotazů či nejasností se můžete o info obrátit na vedoucí učitelku.​​​​​​​