Objednávání stravy internetem

Informace k používání aplikace STRAVA.CZ ve školní jídelně

Naše školní jídelna umožňuje zákonným zástupcům žáků elektronické odhlašování a přihlašování stravy na:

Přihlášení do strava.cz

nebo v mobilní aplikaci strava.cz (viz odkaz níže).

Všichni strávníci jsou na dané období přihlášeni automaticky. Pouze dny ředitelského volna a prázdniny dětí základní školy odhlašuje vedoucí školní jídelny.

Odhlášení i přihlášení stravy v průběhu měsíce si provádí zákonný zástupce samostatně. Odhlášení nejpozději do 7:00 hodin stravovaného dne. Po tomto čase již nebude portál na daný den přístupný. Po každém odhlášení nebo přihlášení stravy je třeba potvrdit změnu ve stravování tlačítkem ODESLAT.

U dětí mateřské školy je možnost přihlášení a odhlášení celodenní stravy (přesnídávka, oběd, svačina). Jestliže si budete dítě vyzvedávat po obědě, můžete samostatně odhlásit odpolední svačinu.

Nestihne-li rodič dítě ze stravování odhlásit do 7:00 hodin, má možnost první den nepřítomnosti dítěte si nahlášenou stravu odebrat do vlastního jídlonosiče v době od 11:00 do 11:15 hodin. Vydané jídlo je určeno k okamžité spotřebě.

Přihlašování:

• Číslo jídelny:          4178
  • Uživatel:                 (Uvedete příjmení a jméno malými písmeny bez mezer, háčků a čárek – např. „novakjan“.)
  • Heslo:                      (Pro první přihlášení zadáte stejné jako „Uživatel“. Poté doporučujeme nastavit nové heslo.)

Aplikace pro Android

Aplikace pro iOS