Cestovatelské kreslení

CESTOVATELSKÉ KRESLENÍ

Březen „Měsíc knihy“ jsme oslavili různými aktivitami, jako jsou např. výstava knih Boženy Němcové, prezentace přečtených knih, poslechové čtení příběhů a mimočítanková četba.

Vyvrcholením byla návštěva současného malíře a ilustrátora dětských knih Adolfa Dudka, který si pro děti MŠ a žáky 1. – 3. třídy připravil program Cestovatelské kreslení.

Společně jsme se ocitli na palubě letecké společnosti DUDEK-air, abychom procestovali celý svět.

Malíř nám svým veselým, vtipným i poučným povídáním spojeným s jednoduchými kresbami a za neustálé spolupráce dětí vytvořil nezapomenutelný zážitek. Zájemci si odnesli autogram s věnováním do své oblíbené knížky. Děkujeme za úsměvy a slzy smíchu!

Mgr. Alena Braunerová, 2. tř.