Parkování u sálu školy

Vážení rodiče,

chci požádat všechny občany, kteří v průběhu všedních dnů parkují svá vozidla u sálu, aby respektovali dlouholetou dohodu se zřizovatelem, podle které je toto parkoviště v pracovních dnech přednostně vyhrazeno pro parkování aut zaměstnanců školy. Po dobu rekonstrukce vozovky Dolních Újezdů se zvýšil počet aut, která permanentně parkovala u sálu. Toto však přetrvává do dnešního dne, což je velmi stresující pro všechny účastníky mnohdy složitých i nebezpečných situací, které budou zákonitě zhoršeny nástupem špatného počasí.

Zvolte prosím vhodnější parkovací místa u vašeho bydliště a uvolněte prostor pro automobily dojíždějících zaměstnanců školy, kterých je většina, a rodičů, kteří přivážejí své potomky do mateřské školy.

Děkujeme za pochopení.

Marcela Chmelová