Prázdninové opravy ve škole a školce

Hlavní prázdniny jsou největší příležitostí k rozsáhlejším opravám v budově školy, které nelze realizovat v průběhu roku.
Letos díky pochopení obecního úřadu došlo k přebroušení a nalakování všech parketových ploch v mateřské škole a sborovně základní školy. Parkety už byly v některých místech prošlapané až do úrovně třísek, které začaly být nebezpečné a vyžadovaly vybroušení a nový nátěr. Práce provedly firmy Bartoš z Uherského Brodu a Jiří Matušík z Prakšic. Děkujeme za rychlé a kvalitní provedení prací.
Jsme rádi, že stále ještě můžeme zachovávat a využívat, jako jedna z mála škol, původní podlahovou krytinu z parket, Přírodní dřevo je stále funkční a esteticky i pocitově nenahraditelné.

Dále bylo třeba provést instalatérské práce na odpadech pod myčkou ve školní jídelně a následně položit dlažbu. Poděkování za kvalitní práci patří panu Pavlu Mikuláštíkovi a Pavlu Varaďovi a jeho spolupracovníkům.