Recitační soutěž

V týdnu od 5. do 10. února proběhla v rámci jednotlivých tříd 1. stupně třídní kola recitační soutěže. Z každé třídy byli vybrání 4 nejúspěšnější recitátoři, kteří postoupili do školního kola, které se konalo 14. února. Zde již recitátoři soutěžili ve 3 kategoriích - 0. kategorie (žáci 1. třídy), 1. kategorie (žáci 2. a 3. třídy) a 2. kategorie (žáci 4. a 5. třídy). Porota složená z učitelů naší školy vybrala v rámci každé kategorie 3 žáky, kteří reprezentovali naši školu v okrskovém kole v Uherském Brodě.

Okrskové kolo proběhlo 28. února. A jak pro naši školu dopadlo? Velmi úspěšně, do dalšího kola postoupili 2 naši šikovní recitátoři - Matěj Kaňovský obsadil 3. místo v 1. kategorii a Melisa Hladišová 2. místo ve 2. kategorii.

Našim nadějným recitátorům ještě jednou gratulujeme a držíme jim pěsti v dalším kole, které proběhne již ve středu 20. března 2024 v Uherském Brodě.