Sběr papíru a kartonu - změna terminu

SBĚR PAPÍRU a KARTONU - změna termínu!

1. Termín přistavení kontejneru: čtvrtek 13. dubna 2022
  2. Počet kontejnerů 2 (1 na karton, 2. na noviny časopisy, letáky, další tiskoviny včetně knih a učebnic bez tvrdé vazby, vše nesvázané a pečlivě roztříděné)
  3. Výkup tříděný:
  • noviny, časopisy, knihy – měkká vazba, knihy bez tvrdého obalu, vše bez motouzů, igelitových tašek či plastových obalů:
  • Karton, krabice rozložené a celý sběr pečlivě naskládat na hromady, aby toho vešlo do kontejneru co nejvíce
  1. Odvoz celého sběru: zdarma pouze při dodržení všech pravidel
  2. Oslovte i rodinu, sousedy a známé a nabídněte odvoz sběru. Nemějte obavy, protože budou mít informace o sběru z rozhlasu.

----------------------------------

Vážení rodiče, milí žáci,
z důvodu nepříznivého počasí jsme se rozhodli změnit termín sběru papíru a kartonu. Sběr organizovaný za pomoci žákovského parlamentu bude ve středu 13.4. od 7:30 h. Papír je možné vozit od úterý odpoledne k hlavnímu vchodu školy dle rozpisu tříd, které mezi sebou soutěží. Na vítěznou třídu čeká odměna ve formě jednodenního výletu, exkurze či vhodně zvolené sportovní aktivity.

Děkujeme za pochopení.                                                                                         Jana Kovaříková