Slavnostní zahájení školního roku 2020/21

Slavnostní zahájení školního roku 2020/21 proběhne v úterý 1. září 2020 od 9:00 hod takto:

• 1. třída
    - sál školy (vstup pouze vchodem u sálu, ne přes školu)
    - rodiče prvňáčků srdečně zveme a zároveň je prosíme o vstup do sálu s rouškou (děti ji         mít nemusí)
    - při vstupu do sálu každý použije dezinfekci na ruce
    - děti nemusí mít přezůvky
    - po slavnostním přivítání následuje úvodní třídní schůzka s rodiči a paní učitelkou
    - poté žáci s rodiči odcházejí domů opět vchodem u sálu
  • 2. - 9. třída
    - sraz v 8:45 hod před školou
    - po třídách vstup do šaten, přezutí a odchod s třídními učiteli do kmenových tříd
    - třídnické hodiny do 10:30 hod, poté postupné odchody na obědy po skupinách
    - s sebou přezůvky, složku na formuláře a rozvrhy hodin, klíčenku
  • Stravování
    - žáci 1. třídy se první den nestravují
    - žáci, kteří se v minulém školním roce stravovali ve školní jídelně, jsou automaticky
       přihlášeni
  • Školní družina
    - je z organizačních důvodů v provozu od 2. září 2020 včetně ranní družiny

Středa 2. září 2020
​​​​​​​- třídnické hodiny (předání učebnic, třídnické záležitosti)

Od čtvrtka 3. září 2020 probíhá výuka dle rozvrhu

Důležité:
Do školy nemohou být vpuštěni žáci s příznaky infekčního onemocnění  jako je např.  zvýšená teplota, horečka, kašel, rýma, dušnost, bolest v krku, bolest hlavy, bolesti svalů a kloubů, průjem, ztráta chuti a čichu apod.)