Slavnostní zahájení školního roku 2022/2023

Nový školní rok 2022/2023 bude zahájen ve čtvrtek 1. září 2022 v 9:00 hod  mimořádně v kmenových třídách. Příchod žáků do školy je v 8:45 hod před školu, kde si je převezmou třídní učitelé.
S sebou si žáci vezmou přezůvky, klíčenku, psací potřeby a složku na formuláře.

Po slavnostním zahájení jdou žáci na oběd a po něm domů nebo do školní družiny.
Ti, kteří se v minulém roce stravovali ve školní jídelně, jsou automaticky přihlášeni hned první školní den k odběru stravy.

Informace pro prváčky a jejich rodiče:

- příchod před školu v 8:45 hod, vyčkání příchodu paní třídní učitelky a odchod do třídy (bez

přezutí)

- ve třídě slavnostní přivítání - vedení školy, starostové obou obcí

- informace pro žáky od paní třídní učitelky, paní vychovatelky školní družiny, poté žáci odchod do školní družiny a úvodní třídní schůzka paní třídní učitelky s rodiči žáků (organizační záležitosti)

- na oběd 1. 9.  jdou pouze přihlášení žáci (doposud přihlášeni 4 žáci), ostatní přihlášení od 2. 9.

- s sebou aktovky, přezůvky, klíčenky