Vánoční akademie

Ve středu 20.prosince 2023 se v sále školy konala naše první Vánoční akademie.

V bohatém programu plném koled, básniček, písniček, instrumentálních skladeb a ukázek českých a moravských vánočních a novoročních tradic  vystoupili děti obou oddělení mateřské školy, žáci základní školy, školní družiny i  Základní umělecké školy Uherský Brod.

Dobrovolné vstupné a výtěžek z prodeje drobných výrobků s vánoční tématikou bude předán Matýskovi Kaňovskému a jeho rodičům na účely jeho pravidelné rehabilitace.

Děkujeme všem rodičům, prarodičům i široké veřejnosti za finanční příspěvek, hojnou účast a potlesk, kterým podpořili všechny účinkující.

Poděkování patří také SRPŠ za financování vánočního občerstvení a všem pedagogům i nepedagogům, kteří se postarali o bezproblémový průběh akce, která se všem velmi líbila. Určitě si ji zopakujeme. :-)

Krásné Vánoce!