Školní rok 2019/2020 bude slavnostně zahájen v pondělí 2. září 2019 v 9: 00 hod v sále školy.
Následně proběhnou ve třídách třídnické hodiny.

S sebou si žáci přinesou přezůvky, klíčenku a složku na dokumenty, prvňáčci aktovky.

Žáci, kteří se stravovali v minulém školním roce, jsou ke stravování automaticky přihlášeni. Ti, kteří se nechtějí první školní den stravovat, si oběd odhlásí u vedoucí školní jídelny na telefonu 572 672 251.

Organizace prvního týdne

• ​​​​​​​pondělí 2. 9. 2019 - slavnostní zahájení v 9:00 hod v sále školy, odchod na oběd cca v 10:30 hod, poté odchod domů
  • úterý 3.9.2019 - třídnické hodiny, zkrácené vyučování: 1. stupeň končí 4. hodinou, 2. stupeň 5. hodinou, ranní ŠD v provozu od 6:30 hod
  • od středy výuka podle rozvrhu

První týden odpadá odpolední vyučování.

--------------------------------------------------------------------------------------------

​​​​​​​Hlavní prázdniny

budou trvat od soboty 29. června 2019 do neděle 1. září 2019.

Období školního vyučování ve školním roce 2019/2020 začne v pondělí 2. září 2019.

Seznam sešitů a pomůcek ve školním roce 2019/2020

Nová nabídka sportovních kroužků

Judo

- nově nabízíme kroužek juda, který organizuje Judo Uherský Brod. Pravděpodobný tréninkový den bude pondělí.

První náborová schůzka proběhne 16.9.2019 v 16:00 hod v tělocvičně školy.

Nabídka platí zejména pro žáky 1. - 3. třídy, kteří budou mít kroužek v Prakšicích. Zájemci z řad ​​​​​​​starších žáků by dojížděli do Uherského Brodu.
​​​​​​​Více zde:

​​​​​​​Kroužek sportovních aktivit

- nově otvíráme tento sportovní kroužek pro žáky 2. stupně - vedoucí pan učitel I. Frolec. Den bude upřesněn dle zájmu žáků.

Sportovní kroužek pro nejmladší žáky

- nově bude otevřen kroužek zejména pro žáky 1. a 2. třídy

Sportovní kroužek při školní družině

dle zájmu žáků otevřeme pro žáky 1. stupně nově tento sportovní kroužek. Den bude upřesněn.

Basketbal

bude pokračovat činnost obou basketbalových kroužků pod vedením manželů Balijových. Termín tréninků se nemění - zůstává úterý a čtvrtek.

Sportovní hry

- v případě zájmu bude pokračovat kroužek sportovních her pro žáky 2. stupně pod vedením paní Ivety Baránkové. Kroužek bude probíhat pravděpodobně opět v pátek - bude upřesněno.