Rodiče (informace, formuláře, dokumenty)

Důležité:
Do školy nemohou být vpuštěni žáci s příznaky infekčního onemocnění  jako je např.  zvýšená teplota, horečka, kašel, rýma, dušnost, bolest v krku, bolest hlavy, bolesti svalů a kloubů, průjem, ztráta chuti a čichu apod.)

Rodiče žáků a cizí osoby vstupují do školy pouze v mimořádných případech a po předchozí domluvě.

Aktualizace 10. 9. 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k neustále se měnícímu vývoji epidemiologické situace věnujte prosím zvýšenou pozornost aktuálním sdělením krajské hygienické stanice a ministerstva zdravotnictví.
Škola je zveřejňuje v Aktualitách a také je najdete v záložce Rodiče.
10. 9. 2020​​​​​​​
Mimořádné opatření – nošení ochranných prostředků dýchacích cest, s výjimkami, s účinností od 10. 9. 2020 do odvolání

Informace KHS Zlín pro školy:

Na území Zlínského kraje došlo k výraznému nárůstu počtu onemocnění. Jen za poslední týden jsme evidovali 143 nových případů nákaz, u nichž jsme nezjistili zdroj nákazy, což je významné riziko šíření onemocnění v populaci. V okresech Uherské Hradiště a Zlín je riziko komunitního přenosu.

Doporučení:
- minimalizování rizikových situací, které by vedly k nařízení karantény

- nedoporučuje se konání třídních schůzek, velkých porad, nadbytečné slučování a spojování    tříd
- je nezbytné omezit konání hromadných a školicích prezenčních akcí

​​​​​​​- v co největší míře upřednostnit elektronickou komunikaci jak s rodiči, tak s kolegy jako náhradu porad

Návody a rady:

Byl jsem v kontaktu s osobou s nákazou covid-19 (831.89 kB)

Mám příznaky onemocnění covid-19 (748.32 kB)

Péče o roušky

Semafor - stupně pohotovosti v ČR