Po dlouhých letech se nového kabátu konečně dočkala i naše školní družina. Během letních prázdnin roku 2020 byla provedena kompletní rekonstrukce prostoru školní družiny. Došlo k odstranění starého a nevzhledného nábytku, obložení na zdech, byla provedena nová výmalba, položena nová moderní podlahová krytina a instalován atypický nábytek, který jsme nechali vyrobit na míru. Ten byl navržen tak, aby byl moderní, praktický, funkční, se spoustou úložného prostoru a hlavně bezpečný. Od října pak byly dále instalovány velkoplošné kobercové nástěnky, magnetická nástěnka ve tvaru jablka a nový koberec. Veškeré doplňky a barvy, které se v družině v různých prvcích opakují, jsme vybírali tak, aby působily příjemně, harmonicky a vytvářely klidnou atmosféru pro odpolední odpočinek a aktivity dětí. Ve výhledové době budou ještě do ŠD pořízeny nové židle a centrální stůl. Na fotografie z průběhu rekonstrukce se můžete podívat v galerii níže.