Když jsme před dvěma týdny psali s dětmi dopis Ježíškovi, jejich hlavním přání bylo, abychom zase mohli  být všichni spojeni v jedné třídě. To se nám alespoň dnes, tedy v poslední školní den před vánočními prázdninami, splnilo. Všichni společně jsme tak mohli předat vyrobená přáníčka zaměstnancům školy a popřát všem krásné svátky. Po návratu z této "vinšovací" pochůzky na nás v družině čekalo velké překvapení. Ježíšek nám nechal pod stromečkem pořádnou nadílku :-). Mimo jiné letos děti v rámci celoročního projektu "Plavba pirátů" udělaly radost jeden druhému. Ve dvojicích si navzájem vyrobily malé pirátské truhličky, do kterých vložily dáreček, kterým obdarovaly druhého z dvojice, a tak si svůj osobní dáreček pod stromečkem našel úplně každý. Letos poněkud smutněji, bez koled, bez zpěvu, zahaleni v rouškách, ale i tak byla dětem v očích vidět velká radost z dnešního dne :-).