Týden 16. - 20. března

Co se týká informatiky, byli jsme zvyklí, že jsem zadání posílal mailem a udělám to opět tak . To znamená pro úterý - měla by být náhradní informatika, místo té, co odpadla, žáci mají rozdělaný projekt ve škole, jenže se nedostanou ke svému souboru, tak to udělají znovu. Někteří to už mají splněné, napíšu celé skupině mail nejpozději v pondělí.

Na pátek nachystám opět zadání a pošlu ho celé skupině, jak to děláme ve škole. Nejprve si ale během zítřka ověřím, jestli jsou všichni v dosahu. Žáci budou hotové práce posílat přímo mě.

Navrhuji, že pokud bude se mnou žák chtít komunikovat, ať píše mail, může používat školní adresu bartos@zspraksice.cz, znají i soukromou.  Domluvím se s nimi, co  potřebují a NAVRHUJI, ŽE BUDU K DISPOZICI OD 7: 30 DO 9: 30. Skype kontakt nemám, ale můžu používat manželčin, případně si ho založit.